ceturtdiena, 2013. gada 12. septembris

Kucēnu voljērs un ballītes

Olle aug ne pa stundām, bet pa minūtēm - nākamnedēļ, 22. septembrī, svinēsim Olles 7 mēnešu dzimšanas dienu. It kā tie nav lieli svētki, bet mūsu ģimenē gan.

Pirmkārt, Olle ir jau tik smags (28 kg!), ka neviens vairs nav spējīgs viņu pacelt, lai uzkāptu uz svariem un veiktu iksvētdienas rituālu - svēršanos. Jo nu jau vairāk kā mēnesi cenšamies barot viņu pēc principa - 3% no svara un 2x dienā. Tagad jāsaka, ka dosim «uz aci» - tāpat jau zinām, ka līdz 8 mēnešu vecumam kucēns sasniegs gandrīz savu pilno augumu, un tas nozīmē, ka porcijas lielums vairs nemainīsies, jo svars vairs tik strauji neaugs.

Otrs svarīgais notikums - mana meita Lea (10 g.) ir aktīvi iesaistījusies Servisa suņu biedrībā un izveidojusi Bērnu nodaļu jeb kā mēs visi mīļi to saucam - Kucēnu voljēru. Nu, patīk bērniem kucēni! Gan bildītes, anekdotes, gan zīmējumi un uzlīmes ar kucēniem. Tāpēc viņa, izmantojot šī bloga iemīto taciņu, izveidojusi Kucēnu voljēra blogu, kurā rakstīt par visām šīm lietām.

Un bērni tiek mīļi aicināti to lasīt, komentēt, rakstīt vēstules uz kucenuvoljers@gmail.com un piedalīties bērnu aktivitātēs. Piemēram, patreiz izsludināts zīmēšanas konkurss (ļoti interesants!), un balvā uzvarētājs tiks aicināts uz Olles 7 mēnešu ballīti.

Varu pačukstēt, ka Kucēnu voljēra nākamais projekts esot bērnu krāsojamās grāmatiņas izveide. Nu, protams, ka ar kucēniem! Tikai kādiem... Pagaidām nezinu. Meita stāstīja, ka plāni esot lieli un viltīgi :))
Paldies Olles draugiem:
fotogrāfam Mārtiņam Locānam,
taksenītes Šēras saimniecei Dinajai Bitei un
suņa-pavadoņa Teodora turētājam
Aleksejam Volkovam!

«Mani draugi ir mans zelts!»